Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miben "roszabb" a Fég 80...

Miben "roszabb" a Fég 80 literes villanybojler, mint a hajdu 80-asa? Az ára kb a fele.

Figyelt kérdés
80 literes bojlert szeretnék, de a Hajdu drága, a Fég meg gyanúsan olcsó. Lehet valami katasztrófálisan nagy különbség?
2008. júl. 28. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén megmondom a FÉG bojlereket nem ismerem. Azt kell megtudni, hogy nem arról van-e szó, hogy megvesznek valami olasz-kínai kacatot, és azt árulják FÉG néven. Ha így volna, akkor egy percig se gondolkodj benne. Nekem volt hajdúm, 10 évig azt sem tudtam, hogy lehet baja. Aztán új ház, rábeszéltek a nem is túl olcsó olaszra, hogy ez a modern. Egy kalap sz*r. Valahogy sokkal rosszabb konstrukció. A falára nem nagyon rakódik le a vízkő, helyette a fűtőszálra, meg mellette vmi anódra rakódik, jól leszigeteli, nem hűti a víz rendesen, kiég. Nem túl drága, de szar cserélni, gánya munka. Már ez is 10 év körül van és már 3., vagy 4. fűtőszál van benne, persze ilyenkor mindig gumitömítést, 2X alaplemezt, 1Xthermosztátot kellett cserélni. Ja és még valami: sokkal jobb volt a hajdú hőszigetelése, tovább tartotta melegen a vizet!
2008. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, pont erre gondoltam én is. Olaszok szarak , ezt tudom, konvektorból is magyart vettem, mert még szinte a CBA-ban is van hozzá mindan alkatrész :) . Csak gondoltam ez is, az is magyar, melyik legyen. Tegnap beszéltem egy szakival, váltig állította, hogy csak hajdú vegyek. Szóval azt hiszem marad a Hajdú.
2008. júl. 29. 07:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Az hogy a Hajdú villanybojlereket gyárt, míg a FÉG gázbojlereket. Nem a minőségben, hanem a technológiában van különbség. Nekem FÉG hőtárolós gázbojlerem van és imádom :-)
2008. aug. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Gyárt villanybojlereket is. Csak ki tudja, mi van benne.

[link]

2008. aug. 4. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!