Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Zebra töltőtoll probléma?

Zebra töltőtoll probléma?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy kaptam egy Zebra töltőtollat és éppen nemrég szerettem volna behelyezni a patront. A toll felső részének lecsavarása után láttam meg, hogy hova lehet behelyezni a patront. Ahol a toll belseje és a patron találkozik van egy kis fehér henger. Ennek a hengernek nyomtam neki a patronnak azt a részét, ahol a bemélyedés van. A nyomás hatására a fehér hengerecske benyomódott a toll belsejébe, majdnem teljesen, kb. egy mm-es rész áll ki. Mi legyen most? Próbáljam meg kiszedni a hengerecskét vagy nyomjam tovább?


Itt látszik a fehér henger: [link]



2014. máj. 18. 23:08
 1/2 anonim válasza:
Nem tudom pontosan, hogy mi a megoldás, de én a helyedben otthagynám azt a tollat, és vennék egy másikat. Nekem volt Zebra töltőtollam, de nagyon utáltam mert hol fogott, hol nem, meg hát vastag is volt. Talán pont olyan volt, mint a tied. Ha mindenképpen meg akarod tartani, szerintem menj egy papír írószer boltba, és ott tedd fel a kérdést.
2014. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Konkrétan Zebrám még nem volt, de amiket ismerek, azoknál nem kézzel kell rányomni, hanem a felső rész rácsavarásával, az nyomja a helyére a patront. Próbáld ki, nyom-e még rajta. Ha rácsavarás után nem lesz jó, akkor szedd ki a patront, és nézd meg, kilyukasztotta-e a fehér dolog.
2014. máj. 20. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!