Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fürdő szoba ajtó tömör Legyen...

Fürdő szoba ajtó tömör Legyen vagy Legyen rajta üveg ami nem átlátszó?

Figyelt kérdés
2014. máj. 19. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
A nem átlátszó üvegnek semmi funkciója nincs így szerintem tömör :D véletlenül sem töröd be az üvegez meg azért csak jobb érzetet ad mint az üveg ami nem átlátszó de azért...:D
2014. máj. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
legyen ... bár, ha jobban meggondolom, akkor legyen ... gyárilag mattított
2014. máj. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet üveges, de akkor csak kicsi legyen benne az üveg, tehát ne úgy, mint egy normál szobaajtónál. Nekem pl. nagyon tetszik az, amikor a fürdőajtón van egy kis kerek nem átlátszó üveg.
2014. máj. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem üveges ... tört felületű ... az erkély felé pedig - szintén teljes méretű üvegezett ajtóban - matt üveg ... és jó ... más az életérzés egy üvegezett és egy tömör ajtó mögött
2014. máj. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem matt üveg van,most inkább tömöret tennék..számomra zavaró,ha ég a fürdőszobàban a villany,a körvonalak látszódnak...
2014. máj. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!