Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki ismerős vagy lakik Pécelen...

Ki ismerős vagy lakik Pécelen és milyen a település?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy terveznénk odaköltözni kisgyerekkel. Minden szempontból érdekelne, hogy milyen település Pécel. Közlekedés (úgy tudom jön be egy bkv busz az Örsre), ellátottság (bölcsőde, óvoda, iskola), esetleges kisebbségek stb.... Érdemes lenne? Köszönöm a válaszokat.
2009. dec. 29. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Én a XVII. kerületben lakom, az Pécel szomszédja és Pécelre jártam szakközépbe. Szerintem teljesen rendben van! Van ovi, bölcsi, több iskola, közértek, orvos stb. Igen, kimegy a BKV, de szerintem vonattal 25 perc alatt a Keletiben vagy, ami semmi mással nem sikerülhet! És ami még nagyon jót tett a városnak, az M0. Közel van, de szerintem a zaj nem terheli!

Kisebbség... hát az van, de úgy tudom nem jelentős mennyiségben!

Szerintem nézzetek ki! Szép, dombok között fekvő kisváros.

2010. jan. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszönöm, hétvégén megyünk megnézni pár házat! :)

Várnám még azért a válaszokat attól is, aki ott lakik Pécelen.

2010. jan. 6. 09:16
 3/11 anonim válasza:
74%

szia,

egyetértek az előttem szólóval. Érdemes kinézni ide.

Nekem ez volt az utolsó a listán, és elsőre beleszerettem. Szép a környezet!, infrastruktúra jobb mint számítottam. Óvoda, rendelők, pékség, rendben!

Bejutás a városba autóval 30 perc Örs, 30 Perc Deák Tér (más útvonalon) Busz 40 perc Örs, Vonat 25 perc Keleti.

Levegő kristálytiszta!

2010. jan. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Kisebbség sok van? :)
2010. jan. 30. 08:02
 5/11 anonim válasza:
80%
Nincsenek sokan, de azért vannak. Az iskolák rendesek, bár a szemerében sok a c*gány.Ovi az van több is . Án nagyon szeretk itt lkani, 3 éves korom óta itt lakok jó a levegő, és sok állat is van (de csak akkor idegesítő ha nyáron a mező mellett nem hallassz mást mint békákat)
2010. máj. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. máj. 23. 07:13
 7/11 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Végül odaköltöztetek?

Hasonlóan kisgyerekkel most mi is odaköltöznénk...vagyis ez az egyik lehetséges település. Milyen? Nem bántátok meg? Ovi, iskola milyen?


Köszi a választ előre is!

2015. ápr. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem, végül Kistarcsára költöztünk! :)

2015. máj. 4. 12:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen Kistarcsán élni? Nekünk épp lakáskeresésben 2 lehetséges település van, ezért kérdezem.
2015. okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kistarcsa rendben van, igaz, az iskola itt nem jó, mert sok a nem napon barnult. Többektől hallottam, hogy nem érdemes ide hozni a gyereket, ezért a XVI. kerületbe kezdett járni, bár itt is vannak romák, de talán nem annyi. Maga a település jó, élhető. Minden van itt a közvetlen közelben. Mondjuk mi végül olyan helyre költöztünk, ahol autó nélkül nem könnyű (1,5 km-re van a főúttól), de kicsit beljebb autó sem muszáj. Mi Zsófialigetnél lakunk, itt egyáltalán nem találkoztam romákkal, de a másik oldalon azért vannak, illetve a kerepesi részen is.
2015. okt. 19. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!