Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Aufóliával betekert kartonlap...

Aufóliával betekert kartonlap mennyire "verné vissza" a hőt?

Figyelt kérdés
Délután a két hatalmas ablakon besüt a nap, és vagy +15 fokkal melegebb van ebben a szobában, mint az a többiben. Már most elviselhetetlen a hőség, pedig még nincs is olyan meleg. Persze a "hőszigetelő" függönyök be vannak húzva, de nem érnek valami sokat. Aufóliát raknék az ablak elé minden délután, az mennyire válna be?
2014. máj. 22. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor már miért nem veszel hőtükrös foliát tüzépen.
2014. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Engem is érdekelne valami megoldàs.... Lassan költözünk(egy éven belűl), nem szeretnék redőnyre költeni.
2014. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az igazi a külső árnyékolás.
2014. máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valahonnan szerezz Solflex tél fóliát (a boltban 75 m2 az adag), azt kétoldalú ragasztóval ragaszd az üvegre KÍVÜLRŐL. Némi fényt átenged, tehát nem lesz vaksötét, mint az alufóliától, de a meleget kinn tartja.
2014. máj. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én autóhoz való fényvisszaverő fóliát használok nyáron, odacsukom az ablakhoz, remélem, az ablak bírja, mert nem volt olcsó...

Olvastam, hogy már ilyenkor probléma a meleg, hogyhogy? Ennyit számít a szigetelés? Déli tetőtéri szobám van, egy nagy délnyugati ablakkal és egy szintén nem apró délkeleti tetőablakkal, egész nap besüt a nap, de ez 23 fokot jelent jelenleg... Egész évben úgy fél-1 fokkal van melegebb, mint a keleti, egyetlen ablakos szobában, ahova sose süt be a nap, csak nyáron kora reggel. Pedig én is, a gép is itt fűt szinte egész nap.

Ilyenkor még egyszerűbb, éjjel kell szellőztetni (mivel a házi szúnyogháló nem jött be és most nincs, én nappal szellőztetek, majd nagy melegben változtatok)...

2014. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ennek a Solflex nyári fóliának csak 280 ft négyzetmétere?


[link]


Nézegettem ilyen fóliákat, de azok nagyon drágák voltak, ez miért ilyen olcsó?

Nekem kb 8 négyzetméter kéne, ilyen kis tételben is szállítanak vajon?

2014. máj. 22. 23:13
 7/7 anonim válasza:
Csak tetőtéri ablakra jó? 2.on lakom...
2014. máj. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!