Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fedőmatracot használ valamelyi...

Fedőmatracot használ valamelyikőtök? Tényleg kényelmessé teszi a kifeküdt matracot/ágyat? Vagy hiába tesszük rá a régi kifeküdt ágyra, nem lesz kényelmes?

Figyelt kérdés

2014. jún. 3. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi pár hónapja kaptunk ajándékba egy D..meo fedőmatracot, 6 cm-est. Elsőre fantasztikusnak tűnt, de már aznap éjjel rájöttünk, hogy nem fogjuk tudni megszokni. Nagyon puha volt, besüppedt, alig tudtunk belőle felkelni. Párna nélkül kellett aludnunk, mert különben majd' kitört a nyakunk. Visszavitettük (és gond nélkül visszaadták a pénzt).

Talán a 3 cm-es verziója ugyanennek a márkának jó lett volna, de nekünk a mérete is rossz volt, mert kisebb volt, mint az alatta lévő matracunk, és ez is zavart. Olyan volt, mintha egy puha torony tetején aludnánk :)

2014. jún. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Akiktől kaptuk, ők használnak egy 3 cm-est és nagyon bevált nekik. Viszont ők egy kifejezetten kemény, ággyá nyitható kanapén használják, talán ezért vált ott be.
2014. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elsővel értek egyet. Odaköltöztem a férjemhez, és neki volt az ágyon egy plusz matrac. Mindig megfájdult a hátam miatta, nagyon puhává tette. Fogtam és levettem az ágyról.

Nem teszi kényelmesebbé, csak ha kifejezetten kemény az ágy, túl kemény.

Az a matrac egyébként 6 cm volt.

2014. jún. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2014. jún. 4. 11:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Igem, csak nagyon kemény ágyra javasolt a 6cm.Ha nem nagyon kemény vagy csak kicsit kifeküdt ezér kellene akkor mindenképpen 4cm maximum.A 3 szerintem nem sokat ér.De nekünk 4cm van csak erről tudok nyilatkozni.
2014. jún. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!