Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Akinek T-HOME tv-je van....

Akinek T-HOME tv-je van. Előfordult-e nálatok kártya hiba?

Figyelt kérdés
Másodpercenként elmegy a kép, visszajön, néha kiírja azt is, hogy kártya probléma - ellenőrizze a kártyát, vagy helyezze be, pedig benne van. MI A TEENDŐ? Szerelő már megnézte. De a tudása egyenlő a nullával.
2014. jún. 15. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nálam is gyakran van! nem a szerelő a hibás! Nézd + a kártya pont olyan helyen van ahol a meleg levegőt nyomja, ezért elhajlik és és ezét írja ki a hibát!

Vedd ki és +látod! Én 1* ki vettem óvatosan egyenesbe hoztam de csak gyenge megoldás! Ha végképpen elmegy, megakad a kép és ~10-15 mp belül nem javul akkor kikapcsolom, és újra be! ezt kb hetente 2-3 * csinálom! A T-homenek kellene lecserélni ezeket a sz*r boxokat...

2014. jún. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ez a baj, hogy napok óta percenként kihúzom a kártyát, visszateszem. nem tudok normálisan megnézni egy műsort.


a tesóm tv-je sem jó, a boxot ki kéne cserélni, de a szerelő helyette adott egy új távirányítót.

2014. jún. 15. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Regisztrálsz. Megkeresed a megfelelő fórumot és beírod a bajodat.

2014. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
# 1 vagyok! A linken írj, és kérd, hogy cseréljék le a boxot, ne a távirányító! (azt Te is kitudod kísérletezni!)Azért arra ügyelj, ha a 2 boxban levő kártyát össze ne keverd, mert jobb nem lesz és utána még lovat adsz a szerelő alá :D (Én így jártam) ;)
2014. jún. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok! Mint írtam-nem kell kivenni! Csak kikapcs és újra indítod a TV-t (nálam heti 2-3* általában este csinálja...kop kop :D)
2014. jún. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!