Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kullancs ellen jó lehet a...

Kullancs ellen jó lehet a szúnyogháló?

Figyelt kérdés
4. emeleten lakom. A szobám nem túl nagy, az ágynak csak az ablak alatt van helye. Tavasszal és nyáron nagyon sokat van nyitva az ablakom. Ma reggel a lepedőm alatt kullancsot találtam. Még pici volt. Egy ismerősöm azt mondta, hogy simán beugrik (bekerülhet) úgy hogy itt szállnak a fecskék, és róluk itt landol. Ha teszek fel szúnyoghálót azon is át tud jönni a kullancs?

2014. jún. 20. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ismerősnek annyiban igaza van, hogy madarakról lehullva bejuthatnak a lakásba. Beugrás azonban túlzás, mert ugrani nem tudnak a kullancsok.
2014. jún. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
itt nem ez a lényeg..... hanem h jó e szúnyogháló?
2014. jún. 20. 09:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Na, igen...a kullancs repül a fecskével, aztán meglátja az eblakodat és zutty, fejest ugrik hozzád.

Azt a kullancsot te valahol összeszedted. Még azt is feltételezem, nem is kullancs volt.

2014. jún. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És pont a lepedő alá mászik be. Én is gondolom, valahol te szedted össze. A fecskék, szerintem nem nagyon szoktak kullancsot hordozni, mivel nem ücsörögnek a mezőben.
2014. jún. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
* A lényeghez: a hálón simán átmászik egy fiatal, kiéhezett példány, de a cudarjának nem ez a szokása. Inkább a fűszálon várja meg a gazdáját.
2014. jún. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt a kullancsot,te az ágyadba) te magad hoztad fel !

A szúnyoghálót a repülő rovarok ellen találták fel,..


Persze lehet hogy te a kullancsok James Bond-ja,fecskével érkezett,aztán ejtőernyős ugrással jutott be a 4-ik emeleti ablakodon,és onnan az ágyadig kilométereket gyalogolva" el mászott a te kellemes pihe-puha ágyadig,hogy ott csámcsogjon a véredből.

Utóbbi verzió eléggé kis valószínűséggel bír...

2014. jún. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó bizony! Csak duplán kell hajtani.


(Egy szúnyogháló-kiskereskedő)

2014. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az utolsónak köszönöm a választ, a többiek válaszához inkább nem fűznék semmit. De igenis a madarakon is van kullancs, utána néztem és többen is mondták. Kullancs a fán is van, nem csak a fűben.
2014. jún. 30. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!