Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy kell ipari tolósúlyos...

Hogy kell ipari tolósúlyos mázsán fát mérni?

Figyelt kérdés
Fát rendelünk télre és egy ipari tolósúlyos mázsán fogom leméretni a több tíz mázsát, hogy ne verjenek át. Azaz ráhajt az autó lemérjük, kivonjuk belőle a kocsit. De milyen formában kell eligazodni az ilyen nagy mázsálón? A felső és alsó sávon mi mit jelent?

#mázsáló #tolósúlyos mázsa
2014. júl. 1. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a mázsa önkiszolgáló, az alsó, nagyobb tolóka a mázsát állítja be, a felső a kilókat. De rá van a szerkezetre írva.

Ha egy üzenelő máza, ott meg a kezelő megmondja.

2014. júl. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha súlyra veszed, akkor ha van lehetőséged rá akkor próbálj minél szárazabb fát venni. Persze tudom, általában soha nem száraz fát árulnak.


Áprilisban vettem fát, akkor megmértem, aztán két hónap múlva újra, ez idő alatt a tömegének a 38% -át elvesztette és még fog ez száradni. Azért hihetetlen különbség, ha valaki súlyra veszi, két hónappal korábban ennyivel többet kellene fizetni érte. Őszre meg még kevesebb lesz a súlya.

2014. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vizes fát súlyra, csak a teljesen agyamentek vásárolnak!!


Fát KIZÁRÓLAG m3-ben vásárolj!!!!!!

2014. júl. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!