Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Bezártam magam, hogy juthatnék...

Bezártam magam, hogy juthatnék ki?

Figyelt kérdés
na ugy örtént hogy becsuktam az ajtót és most nem tudok kijutni már egy órája probálja tesom kivülről nyomni az ajtót haszontalanul. eddig azt sikerült megállíptanom hogy bár nem volt bezárva az ajto olyan mintha belenne mert mikor tesom törtew az ajtót lehettt hallani ahogy a keret reped és a kilincs sem "ruggozik" szoval ezt tört el...de nem vagyok szakártő...légyszi bárki!!

2014. júl. 7. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Kulccsal próbáltad nyitni?
2014. júl. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
már kint vok....lehet nem vagy egy lángész...de igen az volt az első dolgom...szerencsére találtam a szobámba csavarhuzót...leszereltem a kilincset...igy az ajtó kitörése nélkül kiszabadítottak.....mivel az 5.em-en lakok nem lett volna szerencsés az ablakon át távozni...de az ajtót is sajnáltam volna
2014. júl. 8. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!