Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tudna ajánlani valaki Budapest...

Tudna ajánlani valaki Budapesten diákhotelt?

Figyelt kérdés

Lassan főiskolára megyek és egy lehetőségnek felvetettem a diákhotelt. Tudtok mondani Budapesten néhányat? Persze ha van:D És ha lehet linket is küldhettek:)

L/18



2014. júl. 13. 20:18
 1/2 anonim válasza:

Hát igazából sok hostelnek van ilyen kollégium/diaékhotel része. Keress rá a hostelekre és mindenképpen hívd fel őket vagy írj nekik e-mailt,mert a honlapokon nem szokták feltüntetni,hogy van-e állandó bentlakási lehetőség vayg,hogy mennyiért. Azok az árak,amik kint vannak csak pár éjszakára vonatkoznak és többnyire külföldieknek. Én a legjobban a deák téri all-central hostelt szerettem. Ez havi 25.000 Ft volt. Aztán van kint az 1es villamos végállomásán a Kunigunda ez kimondott diákhotel. De nagyon tré... ha még nem voltál kollégista soha akkor nem ájánlom,hogy ezzel kezdj. Aztán van még egy a Ferenciek terénél,ahol van koli rész. A Csengery utcában (4-6 Wesselényi megállónál)ez eredetileg Pázmány koli,de vesznek fel külsősöket is. De igazából tele van velük a várás, főleg a belváros.:)Jó keresgélést!:)

u.í.: egy tipp még így utólag: mindenképpen kérdezz rá,hogy az ártartalmazza-e a netet, a mosást és,ha nem (a mosást nem szokta) akkor mennyiért lehet igénybe venni és,hogy mi a helyzet a vendég éjszakákkal,mert itt szoktak még finom dolgok kierülni.:)

2014. júl. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!:)
2014. júl. 15. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!