Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Azbaj ha aszt érzem, hogy...

Azbaj ha aszt érzem, hogy valaki mászkál a házban, szelem vagy állat vagy csak betörö? Nem tudom pls help,

Figyelt kérdés
Egyedűl éllek ès vettem pár hete egy házat és azt érzem,hogy valaki mászkàl a hàzban éjszaka felszoktam kellni mindig mert ugy érzem,hogy a szobába van valaki ès néha barátaim nál alszok mert othon rosz aludni néha ha fell kelek szét szoktam nézni mindig a házban,hogy nem e be törő van e bent a hàzban de nem ki is probàltam aszt is,hogy vettem kettő kameràt és mindig vègig nézem,hogy lássam,hogy ki van bent de senkit se láttam és azzon is gondolkoztam,hogy lehet,hogy valami állat vane bent de nem mert néztem minden hol szört vagy szar-t vagy állat rongálást de semmit se találtam valamikor egész este fent voltam,hogy meg nézzem,hogy ki van bent de akkor se találtam semmit és hát ellég fucsa a ház iesztő lehet,hogy szellem de nem biztos vagy be törö vagy állat nem tudom mèg alvás elöt az ajtot le is zártam az ablakokat is a garàzs ajtot is mindig este meg nézzek minden-t hogy mi micsoda holvan vagy meg van e reggel meg azza első dolgom,hogy meg nézzem,hogy meg van e minden, és megszokot leni minden. Akitöl vettem is még meg is kérdeztem,hogy halt már meg ott valaki vagy történt már e valami de aszt monda,hogy nem de szerintem igen... és ti remélem tudok e segiteni,vagy valami tanácsot adni

2014. júl. 14. 13:21
 1/5 anonim válasza:

Most laksz először egyedül vagy eddig is laktál már csak az kisebb ház volt?

Lehet hogy csak szokatlan hogy ennyire egyedül vagy egy nagy házban és belelovalod még jobban és hallucinálsz hívd át egy két barátodat vagy egy hosszú hétvégére (ha előttük nem mered mondani) akkor csak hallgasd mit mondanak ők is láttak hallottak valamit vagy pl felhozod: ti tegnap este nem hallottatok valamit vagy ti mászkáltatok

2014. júl. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pehet ezt csinálom hogy átthivom pár haverom
2014. júl. 14. 16:17
 3/5 anonim válasza:
és ők tapasztaltak már valami szokatlant?
2014. júl. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pasz nem kèrdeztem még tölük:D
2014. júl. 14. 19:01
 5/5 anonim válasza:
akkor tessék megkérdezni :D lehet csak hallucinálsz az új háztól túl nagy és egyedül vagy
2014. júl. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!