Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A Selva Ozone Air Fresh nevű...

A Selva Ozone Air Fresh nevű ionizálós légtisztító megbízható?

Figyelt kérdés
Erkélyes szobába lenne, mert nem lehet szellőztetni az alattam lakó miatt. Ha ezt használom, akkor teljesen friss szag lesz a szobában? Vagy ez csak kamu?

2014. júl. 24. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Bevallom, erről a gyártóról még nem is hallottam, nekem egy másik cég terméke vált be. Igaz, az árban sem ennyi, de több cég árul légtisztítót, ami megbízható és tényleg tisztítja és szagtalanítja a levegőt.


Rákerestem most a honlapjukon (igaz típusszám több van) a fent megnevezett termékre. Azt furcsállom, hogy elég kisméretű, de ez még csak hagyján, írják is, hogy kisebb helységekben használható. De nincs leírva részletesen pl., hogy pontosan milyen szűrők vannak benne és mit és hogyan képes kiszűrni. Mert hát ugye pont ez a lényege ennek a gépezetnek. Olyan meg, hogy nincs szűrőcsere? Minden koszolódik, kopik, eleve mert szűri a levegőt: hova kerül az a sokminden, a levegőben levő por, szösz, kémiai anyagok, baktériumok, pollen, stb., ami fennakad a szűrőn? Nem mondom, hogy teljesen hatástalan lenne, főleg az elején biztosan érezhető a hatása, de akkor (az én logikám szerint legalább is) a készülék élettartama rövidebb és cserélni kell az egészet kb. 1-2 éven belül.

2014. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és meg tudod mondani, hogy a tiéd milyen márka és mennyiért vetted? Egyébként a Selva-nak 103 a típusszáma és most akciósan 30 E Ft.
2014. júl. 26. 12:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Elnézést, hogy csak most reagálok, az 1-es vagyok, remélem nem késtem el.

Nekem a Zepteres vált be, ezt annó 200.ezerért lehetett kapni, de ugye ott folyamatosan emelkednek az árak, most már tuti van vagy 300e is.

Ha olcsóbban szeretnél találni normális víztisztítót, akkor a Biocom-osat tudom még ajánlani, ez szinte ugyanaz, mint a fenti, csak sokkal olcsóbban. Ha jól emlékszem akkor 70 ezer körül van most.

Ez a link: [link]

2014. aug. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja bocsánat, ez a víztisztító linkje volt, akkor sztornó.

De egészen biztos, hogy van olcsóbb légtisztító, de passzolok akkor, hogy annak mi a márkája.

2014. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gyorsan rágugliztam, mert most bosszant, találtam egy ElectroLux-ot, meg közben eszembe jutott, hogy a Zepteresből szokott lenni használtan hirdetés, viszont ez utóbbival tudom, hogy visszaélések vannak, így ha véletlenül ilyet választanál, akkor kérd el a fizetésről szóló igazolást.


[link]

2014. aug. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, de szerintem ez méregdrága, amit linkeltél... Viszont az a baj, hogy az olcsóbb az meg rosszabb is.... Egyébként azóta már megvettem, pont akciós volt, de nem sokat ér. Azt hittem teljesen eltünteti a bűzt, de nem. Úgyhogy bevált a félelmem, mert tényleg kamu.
2014. aug. 15. 12:21
 7/7 A kérdező kommentje:
De az árát meg nincs pofám visszakérni..
2014. aug. 15. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!