Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kötelező kiírni a postaládára...

Kötelező kiírni a postaládára az emelet/ajtó mellé a nevemet?

Figyelt kérdés
Ugyanígy az ajtó előtti csengőre, és az ajtóra? A lakások 90%-nál ki van írva, de én nem szeretném. Ez muszáj? Rajtahagyhatom a régi nevet a postaládán? Mert ott elég hülyén nézne ki ha egy üres hibajavítócsík lenne, viszont oda se akarom kiírni.
2014. júl. 25. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem muszáj,de hogy talál meg a postás? Nem minden levélen van emelet/ajtó feltüntetve.Ha mást nem,a vezetéknevet ki szokták írni.
2014. júl. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem muszáj. Csak akkor ne csodálkozz, ha nem kapod meg a leveleidet. Illetve, ha olyan leveleket találsz a postaládádban, amik nem is neked szólnak.
2014. júl. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A számlákon, fontos leveleken nincs olyan, hogy nem írják rá az emeletet, ajtót. Más levelet nem szoktam kapni:) Ha megrendelek valamit, akkor meg alapból úgy töltöm ki a megrendelést, hogy emelet-ajtóval, és akkor arra is rányomtatják, az se tévedhet el. Szóval nem tudok olyan példát, ahol nem írnak pontos címet, és név alapján kellene bedobni. Ti mire gondoltok? Van olyan, hogy hiányos a cím?
2014. júl. 25. 13:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ajtóra én sem írtam ki sose, de a postaládából szerintem nagy bajod nem lehet. Mi családi házas környéken lakunk most, az utcában több új házzal. Sokan gondolkodnak így, mint te, szegény postás ha meglát, jön egyeztetni, hogy mit tudok, ki lakik velünk szemben pl az új házban. Tényleg sajnálom, fél napja a találgatással megy el. Ha meg másét dobja be, akkor meg az ott lakó pümpög.
2014. júl. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!