Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kabátom ujját megfogta valami....

Kabátom ujját megfogta valami. És most csúnya rózsaszín foltok vannak rajta. Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Sokáig kerestem a megfelelő kabátot, míg megtaláltam. 2 hétig hordtam és most észre vettem az ujján végig futó csúnya rózsaszín foltokat. Mit lehet vele tenni?
2010. jan. 10. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ecetes ollo lesz a megoldás :)))

Én akkor jártam így rózsaszín foltokkal, amikor a kedvenc (3 napos) pólomra rácsöpögött a domestos. Lehet, hogy ilyesmiről van szó.

2010. jan. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én azt javaslom, ha van rajta valami díszítés, akkor ahhoz hasonló anyagból varj rá mintát, ha van egy kis gyakorlatod. Vagy kérj meg valakit a környezetedben aki tud.

Én ilyen helyzetben választok valami hasonló anyagot, és varrok rá valami egyszerű csíkot, de nem csak oda, ahol hibás, hanem még máshova is. És akkor nem feltűnő.

Remélem tudtam segíteni, mert a festés ebben az esetben nem nagyon jöhet szóba, mert úgyse lehet eltalálni a színt.

Ha bővebben érdekell, írd meg milyen pontosan a kabát.

2010. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!