Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy legyen kellemes illat a...

Hogy legyen kellemes illat a lakásban?

Figyelt kérdés
Másoknak mi vált be? Még nem találtam meg azt a módszert, amivel tényleg jó illatú lenne a nappali. Keresem a megoldást. Köszönöm előre is a válaszokat!
2014. júl. 28. 08:37
 1/3 anonim válasza:
Illatosító :D
2014. aug. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó, de milyen? Már kipróbáltam mindenfélét, de nem jó az illatuk vagy nem tartósak. Volt, amelyiktől még tüsszögtem is.
2014. aug. 8. 09:48
 3/3 anonim válasza:

Természetes illatosító – citrom és lime



A citrom, lime vagy akár a narancs friss illata valódi, nem hasonlítható a boltban kapható „citrus illatú” légfrissítőhöz.

Készíts házilag illatosítót: pucolj meg egy citromot és lime-ot, majd forrald fel a héjukat vízben. Adj hozzá egy csepp vaníliát és egy csipetnyi fahéjat. Miután lehűtötted a főzetet, adj hozzá még egy kis vizet, majd öntsd bele egy spray palackba és máris kész a természetes illatosítód.

2014. aug. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!