Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hiányzik valami a kertkapumból?

Hiányzik valami a kertkapumból?

Figyelt kérdés
Kétszárnyú elektromos kapu. Nyitásnál teljesen kinyit és csak simán megakad mert nincs már hely nincs ütközője aztán 20 másodpercig búg és leáll. Zárásnál van ütközője de ott is zárt állapotba 20 másodpercig zúg a motor.
2014. júl. 30. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Hibás az elektronika vezérlés bekötése. Nehogy kinyiffanjon a motor.
2014. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mérd le mennyi idő alatt nyitja ki teljesen és kössél rá egy időzítőt. DE lehet simán be lehet állítani, hogy hány fordulatot menjen a motor
2014. júl. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló volt a helyzet, visszahívtam a mestereket és rövidebbre állították a nyitásidőt. Egy egyszerű potmétert forgatnak. Most csak 2-3 másodpercet búg nyitás (zárás) után. Korábban nálam is 20 felett volt.


[Azzal magyarázták, hogyha télen nem kotrom el a havat és a kapunak kell tolni, akkor is kinyíljon. Megesküdtem nekik, hogy soha nem fogom hótolónak használni, csak a hó elkotrása után fogom nyitni.]

2014. júl. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs meg az eredeti dokumentáció? Lehet, hogy le is van írva, hol lehet beállítani.

Ha nem végálláskapcsolós, hanem még 20 mp-ig megy a motor megállás után, akkor nyilván valami kuplungszerkezet van, ami nem engedi leégni a motort, viszont a kuplung idővel elkophat.

2014. júl. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!