Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen anyagból készíti a...

Milyen anyagból készíti a stihl láncfűrészeket?

Figyelt kérdés
Pontosabban a blokkra gondolok. Sokan azt mondják hogy sz..r, mert műanyag, igaz hogy a régiek aluminiumbol készültek, de ha egész nap dolgoztál vele akk meg is érezted.
2014. aug. 2. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:
a blokk az mindegyikbe alu a burkolat meg jóféle hőre nem olvadó műanyag
2014. aug. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz, igazad van a blokk az aluminium, csak a burkolatra műanyag. De akkor miért mondják hogy nem jo, vagy azok mondják, akik nem engedhetnek meg maguknak egy Stihl-t vagy egy Husqvarna-t. Bár akivel beszéltem az dicsérte az ő Kinai szerszámát hogy mijen erős etc, és lemondta az én Stihl láncfűrészemet. Csak kiváncsi voltam, hogy pontosabban milyen műanyag, mert biztos van abban még más is.
2014. aug. 3. 18:49
 3/5 anonim ***** válasza:
anyag midöségileg én nem raknék egy stihl-hez vagy husky-hoz egy gagyi fűrészt nekem egy stihl ms230as van 7éves de még semmi baja nem volt csak 1 lap és lánc csere többször a szokásos dolgok és én azért vetem anno stihlt mert ezen könnyebb cserélni a csillagkereket mert a huskyn lekel szedni a kuplungot is stihl-en csak a zégergyűrüt kel kipatintani.. és a stihl erősebb a "husky gyorsabb" de ilyen sose vennék inkább vennék egy használt stihlt mit egy új kínait és társait
2014. aug. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát nem törik olyan könnyen hajlik ha úgy ejted le nem fog darabokra törni a borítás nem hiába 100ezrek a stihlek szemben a kína gépekkel szemben ami már 20ezerért is elérhatő
2014. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mikor megvettem a Stihl láncfűrészemet, haz felé menet bementünk a prktiker-be szétnézni, kézbe vettem egy kinai láncfűrészt vagy 60 euro volt átszámitva, de egy nagy 3,5le 50cm vágáshosszu gép volt, de milyen jo lehetett ennyi pénzert, látszodott rajta hogy sz..r.
2014. szept. 17. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!