Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ilyen ügyintezes, bürokracia...

Ilyen ügyintezes, bürokracia mellett mikor föztök es hogyan latjatok el a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Utlevel meghosszabbitasra akarok idöpontot kerni. Ma egesz delelött több telefonrol, Skype-rol probaltam hivni az ommanyirodat, ahol 8-tol 15 oraig van telefonos ügyfelszolgalat. Szerintem kb 50-szer, de nem neztem utana pontosan, hanyszor. Igy nem tudtam fözni, Sem a haztartast ellatni, gyerekeimmel sem foglalkoztam, a pici meg alig tud jarni, igy többször elesett...stb.

Nem egyedi eset, mas ügyekben is Volt mar, hogy 3-4 nap ilyen telefonalgatas utan sikerült vegre telefonon elerni.



2014. aug. 4. 12:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Parszor kicsörgött ugy, hogy nem vettek fel, ezenkivül mindig bemondja, hogy nem tudja fogadni a hivasomat.
2014. aug. 4. 12:22
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Foglalj időpontot neten keresztül:

[link]

2014. aug. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem jo akarmilyen idöpont, erröl ha jol emlekszem, szo van a neten. Ma sikerült egyebkent, es jövö heten pl. nekik barmilyen idöpont jo, ennyi üres hely van, nekem nem, es ezt neten nehezen tudtuk volna pont jol összehozni. Azt mondta a hölgy, mindig ez van, egesz nap csörög a telefonjuk, tehat nem az en telefonommal volt a baj. A kerdesem viszont nem az, h mit csinaljak, hanem hogy hogyan latjatok el a haztartast, fözest, gyerekeket ilyen ügyintezes mellett? (Mert sokan telefonaltunk egesz nap, es ha ez minden nap, mindig igy megy... meg mas hivatalokban is... erdekelne!)
2014. aug. 5. 18:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Pont ezért foglalok időpontot a neten hasonló ügyekben (személyi, gk. ügyintézés)

Nem kell állandóan telefonálgatnom, nem vagyok nyitvatartási időhöz kötve a hívással; ha akarom akár éjfélkor is foglalhatok időpontot neten keresztül.

Van ügyfélkapum, sok mindent azon keresztül le is tudok rendezni.

se az időmet, se a pénzemet nem fogyasztom a telefonálgatással és nem idegelem ki magam, hogy ötvenedszerre sem veszik fel a telefont. Ráadásul még egyszerűbb is a neten, ígyis-úgyis ugyanazok az időpontok szabadok, akár telefonon kérem, akár neten nézem, de legalább nem kell telefonon egyeztetgetnem, hogy nekik szerdán 9-kor és 11-kor van szabad időpontjuk én pedig vagy 9 előtt, vagy 12 után érek rá.

2014. aug. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem igaz, h ugyis csak azok az idöpontjaik vannak. Pl. most 3 hettel elöre kaptam idöpontot, mert igy volt nekem is jo. De utoljara az Okmanyirodaban ugy jartam, h majdnem feleslegesen mentem 110 km tavolrol, ugyanis a foglalt idöpontban (17.30) nem volt ott az összes illetekes! Szerencsere egy masik idöpontban, 1 hettel ezt megelözöen szemelyesen is megemlitettem, h mit kell inteznem 1 het mulva ugyanitt, es akkor kaptam mas idöpontot! Feleslegesen mentem volna! Emiatt talan rutinos ügyekben jarhato ut a netes idöpontfoglalas, de amit meg szemelyesen nem inteztel sajat magad, nincs tapasztalatod, ott pont ezert nem jo a netes idöpontfoglalas.
2014. aug. 8. 15:07
 6/6 A kérdező kommentje:
De amugy jo 5let, ha majd masodszorra intezek valamit, es elsö alkalommal gyorsan kesz lesz, az ügyintezö egyedül es gyorsan megcsinalja, akkor nagyobb esellyel jarhato ut a netes idöpontkeres. Mas esetben ilyen tapasztalatokkal nem mernek kockaztatni. :)
2014. aug. 8. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!