Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Otthoni fültágítási praktikák? :D

Otthoni fültágítási praktikák? :D

Figyelt kérdés
6mm-től felfelé érdekelnének a kreatív ötleteitek... :3

2014. aug. 7. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Kötőtű, százasszög, kétszázas szög, 6-os fúró.
2014. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
47%
Néger dákó.
2014. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Talán jó még a szomszéd faxa is .
2014. aug. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem ne csináld. Mert 1.) Ronda 2.)Nem tudod visszacsinálni csak plasztikai műtéttel.

Nem azért mondom mert begyöpösödött vénasszony vagyok, de ez a fültágítósdi gusztustalan. A piercing helye begyógyul ha kiveszed, a tetkót is ki lehet javítani, de ez sose lesz olyan mint volt...

Azt meg, hogy otthon csináld, főleg nem javaslom. Már akkor szánj rá pénzt és csináltasd rendesen egy szalonban. És csak hogy tudd, nagyon fáj amikor eggyel nagyobb tágítót raksz be és át is szakadhat a fülcimpád ha nem jól csinálod

2014. aug. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem az volt a kérdés, hogy tetszik-e vagy sem. Fültől függően, de mindenkinek visszazsugorodik valamennyire. Mivel én maximum 12mm-eset szeretnék, nem parázok attól, hogy kinyúlt fülcimpával fekszek majd a koporsómba, és hogy milyen gáz lesz.

Mitől gusztustalan?

Egy 10-es, egy 6-os és egy 4-es tágítóm van, mindegyiket otthon tágítottam, és még sose használtam erre kitalált eszközt hozzá, nem is most tervezem elkezdeni. :'DD

Szánjak rá pénzt?xd Életemben még csak fodrásznál sem voltam, nemhogy szalonban tágíttassam a fülem. xd Pontosan tudom, hogy mennyire fáj, amikor egyel nagyobb tágítót rakok bele, de hát máshogy nem is lehet tágítani. :DDD Valamikor mindig bele kell rakni, egy eggyel nagyobbat. :D Még a szalonban is!:o

Nem kell ennyire ostobának nézni, ha eddig nem szakadt át a fülcimpám, ez után se fog... :DDD

[link]


De ezektől függetlenül, kérlek írjatok már ötleteket... xdd Köszi!<3

2014. aug. 7. 23:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Bőrlyukasztó, attól olyan tág lesz, hogy rögtön bemegy a 12-es.
2014. aug. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!