Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Leesett egy apró ékszerdarab...

Mercer kérdése:

Leesett egy apró ékszerdarab a szőnyegre. ( hosszúszálú) Mondanátok valami jó módszert, amivel megatalálhatnám?

Figyelt kérdés

2014. aug. 10. 02:02
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Attól függ mi az,de ha fém akkor mágnes. Amúgy a porszívót ürítsd ki,és porszívózz fel,utána szedd szét és keresd meg a porcicák közt:)
2014. aug. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mágnes csak a vas és az acél tárgyakat vonzza... :))) Próbáld meg óvatosan kirázni a szőnyeget.
2014. aug. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy harisnyát vagy hasonlót feszíts rá a porszívócső végére, gumizd rá erősen, és így kezdd el porszívózni a szőnyeget. Ha elkapja az ékszert, meg fog akadni a harisnyán, és nem kell a porzsákban vadászgatni.
2014. aug. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kirázni már próbáltam de semmi. Ha valaki azt feltéttelezné, hogy elvesztettem, megmondom, hogy nem. Ott van a szőnyegen.
2014. aug. 10. 10:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt akartam javasolni mint #3. Harisnya vagy vékony zokni porszívócsőre gumizva, és mehet a menet.
2014. aug. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem rossz a szemem. Ha lejtek valamit, tapogatok lent, és beleakad a kezem. (vagy megszúr).
2014. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megtaláltam. Köszi!
2014. aug. 15. 13:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!