Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Graffitit mivel tudnám letakar...

Graffitit mivel tudnám letakarítani?

Figyelt kérdés

Minél környezetbarátabb megoldást szeretnék, van ötletetek?

Esetleg gőzborotva leviszi?


2010. jan. 15. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Köterületen speciális oldószerrel takarítják, mert valami olyan festékből van, ami nagyon nem akar lejönni. Szerintem nem fogja lehozni a gőzborotva, de egy próbát megér. Ha nagyon nem találsz semmi megoldást, akkor szerintem azt a hivatalt (köztisztasági? nem tudom) keresd meg, akik az utcákat takaríttatják, ők tuti meg tudják mondani az oldószert, talán még azt is, hol lehet beszereni.

Tudom, ez nem környezetbarát, remélem is, hogy feleslegesen írtam le és találsz egyszerűbb megoldást.

2010. jan. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hm ki graffitizett otthon?:D
2010. jan. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az anyagától függ. Nagyon sokféle festék van, mindegyikhez külön oldószer. Vannak graffitieltávolítással foglalkozó cégek, egy ilyet érdemes lehet felhívni, hogy ne vaktában vásárolgasd a drága hígítókat. Négyzetméterenként néhány száztül tízezer forintig dolgoznak. A gőzborotva esetleg leviszi.
2010. jan. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van gőzborotvám, sz tuti nem vinné le, pedig jó minőségűt vettem, de ilyenre nem alkalmas!Ahhoz gyenge!Esetleg ha kívül van akkor próbálj magasnyomású mosóval, annak van ereje!
2010. jan. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!