Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kaputelefont lehet valahogyan...

Kaputelefont lehet valahogyan halkitani?

Figyelt kérdés
Iszonyu hangosan szol ha becsengetnek. Baba van itthon, miatta meg inkabb zavaro, ha ilyen hangos.
2014. aug. 26. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, csavarozd szét, és a hangszórójára 1-2 réteg ragtapasz csodákat tesz.
2014. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy az előző válaszoló írta, szétszedni (nem bonyolult, általában két csavar tartja), és ragasztó. Ha van otthon, akkor a papíralapú a legjobb rá, pl. füzet vinyetta.
2014. aug. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Akkor holnap szétkapom :) A hangszórót gondolom felismerem belül.

2014. aug. 26. 21:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze ami jön a réven, az megy a vámon:

ha csevegni akarsz a felkapuzóval, akkor igencsak hegyezned kell majd a füled...:)

2014. aug. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ha ismerős jön, akkor vagy tudja a kódot és bejön magától, vagy számítok az érkezésére.

Szórólaposokra, hittérítőkre, ügynökökre meg annyira nem vagyok kíváncsi :) Mondjuk ma pont becsöngettek (két napja költöztünk ide), én az alvó gyerek mellől elég paprikás hangulatban ugrottam fel és ilyen stílusban is szóltam bele.

Hát rendőrök voltak, egy közelben álló gyanús autó miatt nyomoztak. De elég brazírtan viselték a "bemutatkozásomat", ami szelidített verzióban kb az volt, hogy "mi a tökömet akarsz, nem veszünk semmit"...Khhhm.. Szóval halkítanám :)

2014. aug. 26. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!