Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miből, mi alapján tanultatok...

Miből, mi alapján tanultatok meg kötni/horgolni? Szeretném megtanulni, de a családban nincs senki aki megtanítana.

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Én még anyukámtól és az iskolában tanultam meg.

A neten is vannak ilyenek, de szerintem azok nem a legjobbak.

Keress a könyvesboltokban, vagy akváriumokban Kötés-Horgolás c. könyveket. Azokból a mintákat és a velük készült darabok kötését-horgolását is megtanulhatod.


Bános Mária: kézi kötés

Bános Mária: Horoglás c. könyve, vagy szerző nélkül, az 1980-as év körül a Magyar Nők Tanácsa által kiadott könyvek.

2014. szept. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vannak horgolós-kötés tanfolyamok a nagyobb fonalboltokban, vagy ha mást nem, hát horgoláshoz-kötéshez értő embereket találsz ott, akik esetleg segítenek. Élőben szerintem is könnyebb, nekem nagymamám mutatta meg az alapokat (kötni nem tudott, én sem tudok rendesen, könyvből próbáltam tanulni).

A YouTube-on rengeteg anyag van fent, magyarul is, de ha van egy kis nyelvtudásod, javaslom az angolt. Nincs olyan technika, amire ne lenne jó videó, más kérdés, hogy ennyi alapján neked menni fog-e.

2014. szept. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!