Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Saját lakásba költözünk. Mire...

Saját lakásba költözünk. Mire lehet szükségünk?

Figyelt kérdés
Most vesszük meg a saját lakást, amibe bútor van, illetve a fürdőszoba elkészítve. Egy csomó minden eszünkbe sem fog jutni, ezért listát vezetek, hogy mit kell venni/vinni :) A háztartási gépekből melyek a nélkülözhetetlenek? Gondolom mosógép, hűtő, gáz/villanytűzhely, és még? Sajnos kevés pénzünk marad, így csak azt tudjuk megvenni, ami nagyon-nagyon muszáj. Érdekel még a szükséges konyhai felszerelés mert például a húsklopfoló elég fontos nálunk, sokmindenre használjuk, illetve amire még nagyon szükség van a lakásban.
2014. szept. 10. 13:21
 1/5 Trafó1 ***** válasza:
100%
Gondold át egy napodat vagy akár egy hetedet a felkeléstől kezdve a következő felkelésig, miket csinálsz pontosan és írd le azokat a tárgyakat amiket közben használsz, és kész a lista.
2014. szept. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi,minden nap megvettük egy valamit,amit a legfontosabbnak gondoltunk,azt így szép lassan meglett mindenünk,
2014. szept. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Porszívó,vasaló,hajszárító..
2014. szept. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szárítógép,vasaló, kávéfőző a már fent említetteken kívül.
2014. szept. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is azt csináltam, amit 1. írt. Egész héten írtam, h mi jutott eszembe, azt pénteken megvettem. Meg menet közben kiderült, h mire lett volna még szükség. Konyhában gondold át, hogy miket szoktál főzni és mi van meg.
2014. szept. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!