Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kerti bútor nyárfából?

Kerti bútor nyárfából?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy kerti garnitúrát, (1 asztal, 2 pad) aminek a lábai akácból, az asztallap és a padok háttámlája nyárfából vannak.

Természetesen rendesen le van kezelve, de vannak fenntartásaim a nyárfával szemben. Kültéren lenne, de tető alatt. Szal nem érné közvetlen napfény és eső sem.

Szerintetek mennyit bírna így a nyárfa?



2014. szept. 13. 11:32
 1/1 anonim válasza:
Szia! Nem tudom, hogy mennyire aktuális a kérdésed, de hátha másnak így legalább segíteni tudunk. Én a inkább beltérre ajánlom. Nekünk a nyárfából készült mászókánk ment tönkre egy év alatt, pedig le volt lakkozva, bár nem is túl megbízható helyről vásároltuk. A mászókás időt már kinőttük, de kerti padra és asztalra szükségünk volt, és mindenképpen fa kerti bútort szerettünk volna, így ismerősöm ajánlására ezen a helyen vásároltuk meg a kinti garnitúrát (sőt még a kutyaházat is innen vettük). Nézd meg őket is, mert nagyon jók: [link]
2017. ápr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!