Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen színösszeállítás lenne...

Milyen színösszeállítás lenne a legjobb szerintetek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy rózsaszínes barnás narancsos a tapétánk :S (szüleim csinálták ezt sajnos, későn szóltam nekik hogy nem nagyon tetszik). Tetőtéri szoba, a fal fehér. Erre a fehér falra szeretnék olyan "díszt" csinálni, hogy veszek egy 70x40-es színes kartonpapírt, és rózsaszínnel bekeretezném, tehát hogy a széle vastagon rózsaszín legyen. Olyan lenne mint egy kép, és bele raknék mindenféle képet, órarendet stb. Szóval mint a parafatábla, csak sajátkészítésű kartonpapírból.

A kérdésem az lenne hogy a (nem erős) rózsaszínhez milyen szín illik (sárga, erős zöld, világoskék, sötétkék). Mert tuti ki fog látszódni néhol az alap és nem szeretném ha fehér lenne, legalább az is színes lesz :P:P Én a sárgát gondoltam ki mert az lányosabb, nem? :)


2010. jan. 20. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
ezüst szerintem illik a rózsaszínhez.Vagy sötétkék.
2010. jan. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezüst színűt nem láttam a boltban :S Meg amúgy is valami élénk, vidám szín lenne a legjobb szerintem :)
2010. jan. 20. 17:59
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem rózsaszín
2010. jan. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
viágoszöld esetleg?:) vagy kék szerintem is.
2010. jan. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!