Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fűtötök már (túl rövid a...

Fűtötök már (túl rövid a kérdésem)?

Figyelt kérdés
Én tegnap már begyújtottam, tavasz óta először. Viszonylag korán kellett idén, de muszáj volt, mert már csak 18,4°C volt a lakásban, fáztunk.
2014. szept. 27. 19:22
 1/10 anonim válasza:
a héten már kétszer is begyújtottam regnap meg szerdán
2014. szept. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen. A termosztát 22°C-ra van beállítva, ennek függvényében kapcsol be a kazán. Néhány napja már bekapcsol naponta egyszer-kétszer. Nem szeretünk fázni, a gáz még mindig olcsóbb mint a gyógyszer.
2014. szept. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A termosztátot ilyenkor még "folyamatos csökkentett" állásban (18,0°C) hagyom. Amíg nem kell folyamatosan fűteni, csak elég egyszer-kétszer délutánonként begyújtani a kerti fahulladékkal, addig spórolok a gázzal.
2014. szept. 27. 19:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Be van kapcsolva.
2014. szept. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs itt jó az idő. A nyári viseletben rövidnadrág és póló már fáztam párszor erre a legolcsóbb megoldást választottam, a hosszú nadrágot így még egyáltalán nem fázok. Még pár hétig simán nem kell begyújtani elég ha pulóvert veszek.
2014. szept. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, mert könnyebb a ház melegét megőrizni, mint amikor már kihűlt, újra felfűteni.
2014. szept. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21,5 fok van a szobámban. 19 alatt majd elkezdünk többet sütni, 18 alatt pedig begyújtunk. Remélem, az november sokadikán lesz. A ház hőtároló tömege nem kicsi, hőszigetelése jó, a szobám kap napot, amennyiben kint süt, fázósak nem vagyunk... Kint hűvös van reggelente, néha napközben is, de a hőmérsékletkülönbség még apró, egyelőre elég az a nem jelentéktelen fűtés, amit az elektromos gépek és a testhőnk ad.
2014. szept. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még nem.Mi is gázzal (cirkó)fűtünk.Nekünk a fűtés ilyenkor ki van kapcsolva,hiába fűtene a termosztát.20.5 fok van a házban.Inkább felöltözünk.Egy hosszú melegítőbe egy hosszújával.Télen nappal sincs több 21-22 foknál.
2014. szept. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Persze 21-22 fok az még oké. De 18 fok már szerintem hideg. Pedig én sem vagyok kimondottan fázós és nem egy szál bugyiban flangálok itthon.

Erre se azt mondom hogy egész nap folyamatosan fűteni kell, de esténként kicsit befűteni kifejezettem jól esik és kellemes.

2014. szept. 28. 15:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Ahá,az én válaszom is az .
2014. szept. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!