Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nem tudja a szerelő vissza...

Nem tudja a szerelő vissza kapcsolni a tv mert az alattunk lévő emeleten van bekötve ahol rács van és a szomszédok nem nyitják ki a rácsot . A gondnok és a közös képviselőnek nincs kulcsa hozzá, nem tudnak segíteni?

Figyelt kérdés
Be van vizetve a kábel tv és" hálózati "hiba miatt kiküldték a szerelőt,hogy kapcsolja ki, akkor bejutottak .De most itt vagyok tv nincs ,pedig be van fizetve, a szomszédok nem nyitják ki és a gondnok nem tudd segíteni.Mit csináljak?

2014. okt. 8. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Tűzrendészetileg büntetendő, ha egy rácsot nem lehet kinyitni.Ahol zárva van, ott le kell adni egy kulcsot a gondnoknak.

Gondnok hív lakatost, rendőrt és feltörik a zárat.

Mehet egy feljelentés a tűzoltóságnak is.

2014. okt. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a baj ,hogy a gondnok nagy ívből sz@rik rá,hogy én így jártam.
2014. okt. 8. 12:26
 3/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz!

Nem is lehet ott rács! Kezd azzal, hogy biztonsági okok miatt feljelented névtelenül! Ennyi!

2014. okt. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem számít ez esetben hogy semmit nem csinál a gondnok! Semmi para nincs abban, hogy feljelented! Nem lehet ott rács!! Még meg is büntetik a lépcsőházat ha ilyet találnak ott.. aztán majd fizethetitek közösben. Úgyhogy ha a gondnok nem szereltetei le velük, akkor nyugordtan jelentsd fel, akár névtelenül!
2014. okt. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet rács, meg zárt ajtó is, csak pótkulcsot kell adni a gondnoknak, hogy bármikor be lehessen jutni.
2014. okt. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért is kellene névtelenül? Egy feljelentés a bürokrácia miatt hónapokig húzódhat-még karácsonyra sem lesz tv-adás.

Felhívod a helyi katasztrófavédelmet(alájuk tartozik a tűzoltóság is),és kéred őket,hogy jöjjenek ki,nézzék meg,hogy szabályos-e a házban a rács.

Mondani kell,hogy aggódtok,mert feledékeny a szomszéd,egyszer már régebben ottfelejtett a tűzhelyen valamit,és nagy füst volt,nem akarja a többi lakó,hogy baj legyen,inkább nézzék meg. Tv-t nem kell említeni.csak a rácsot,és a veszélyt.

2014. okt. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én itt albérletben lakom nem szivesen mennék bele a feljelengetésbe.És 2 szer is szóltam a gomdnoknak de befejezi annyival neki nincs kulcsa és kész.
2014. okt. 8. 13:50
 8/10 kovpet ***** válasza:
A közösképviselő mit mond? Írásban jelezd neki, hogy a szomszéd a közös helységet jogellenesen lezárta és ebből neked károd származik. Azonnal szüntesse meg a jogellenes állapotot.
2014. okt. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rázza fejét a közös képviselő ,hogy neki nincs kulcsa.És én csöngessek a szomszédokhoz ,meg ragasszak cetlit a rácsra.De kihúzzák magukat.A szomszédoknak hiába írtam bezárva tartják és hiábacsöngetek nem nyissák ki.
2014. okt. 8. 14:12
 10/10 anonim ***** válasza:
És hol van a házkezelőség?
2014. okt. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!