Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » ÉMásznál (Nógrád megye)...

ÉMásznál (Nógrád megye) mennyi ideig tart a teljesítménybővítés?

Figyelt kérdés
Onnantól kezdve, hogy a regisztrált villanyszerelő elvégzi a dolgát és bejelentem az émásznál az igényt? Hány napos/hetes határidővel dolgozik az émász?
2014. okt. 8. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Csongrád megyében úgy van,hogy meg van határozva városrészenként,hogy negyedévente mennyit csinálnak.

Ez EDF-Démász,de szerintem mindenütt kvóta van.


Én három évvel ezelőtt 2hónap+1hetet vártam rájuk. Amikor az igénylést beadtam,rá 10 napra jött a villanyszerelő,aki csinálta,méregetett,tervrajzot készített,én meg aláírtam. Ezután majd' 2 hónapra jött.

Maga a művelet kompletten 3,5 óra volt.

2014. okt. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az egész úgy zajlott,hogy reggel a villszer egyszerre jött a Démászos emberekkel. Lekötötték az oszlopról,valamint lefényképezték,és levették a mérőórát.

Ezután a villszer kicibálta a régi "drótot",új tetőtartót rakott,új táblát a fő kismegszakítónak,és az órának,behúzta az új vezetékeket,rákötött az újonan(általam)készített földelésre.

Ezután visszajöttek a Démászosok,visszarakták az órát,új plomba,fénykép,jegyzőkönyv, aláírás. A másik az oszlopra kötötte rá.

Mivel előtte csak 12A volt,kaptam 25-t...az egész ingyen volt.

2014. okt. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A ház belső szerelését rokon villszer csinálta,valamint a villanyóraszekrénybe az új dobozt,fí-reléket,kismegszakítókat is ez kötötte be.

A lényeg: addigra meglegyen,mire jönnek.

Mivel ez 50 éves magánház,itt még légvezeték van,tetőtartón jön be,nem kértem plusz bővítést,elég nagy az óraszekrény,így nem kellett átalakítani,és kitenni a kerítéshez a telekhatárra mindent,+ födkábelt csinálni. Amúgy bele sem vágtam volna.

2014. okt. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kimerítő választ :-)
2014. okt. 9. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!