Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gázlift túl hamar tönkremegy?

Gázlift túl hamar tönkremegy?

Figyelt kérdés

Szerintetek csak a gázlift tud elromolni egy széken?

Gyárilag kibirt a székem gázliftje vagy 3-4 évet.

elvittem cserére, az már birt 3 honapot... visszavittem garival, erre megint kb ezt a 3 honapot birta ki...

A gázliftek a szarok? vagy rosszul ülök rajta vagy mi? tényleg nem tudom már, de én mégegyszer nem viszem vissza kicseréltetni inkább keresek mást, csak érdekel h csak ez lehet-e a probléma?



2014. okt. 10. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Típusfüggő. Melóban azok adták be a kulcsot, amiket a kövér kollégák használtak, a többinek sosem volt baja. Az itthoniak strapabíróbbak, bár nem voltak olcsók.

Az is számít, hogyan ülsz rá: ha rádobod magad, hamarabb adja meg magát.

2014. okt. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

normál sulyu vagyok ennyit ki kell birnia(68)

és nem szoktam dobálni magam:)

és drága volt a lift.... olcsobbat is lehet kapni. szoooval nem vagyok ideges XD

akkor kiprobálok egy olcsobbat háááátha az jobb...nincs jobb ötletem..

2014. okt. 10. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahová cserére vitted, ott egy rossz minőségű típust építenek be, mert nyilván kevesebbért kapják meg, mint egy minőségi darabot.

Szerintem vidd vissza cserére, majdcsak észbe kapnak, hogy nekik nem éri meg olcsó fajtát használni. A pénz neked is pénz.

2014. okt. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi,ezt tenném, de épp elég tortura oda elvinni.. kocsi, benzin... egyszerübb ha veszek egyet simán oszt itthon megcsinálom...belefáradtam...
2014. okt. 12. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!