Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Időnként telefon foglalt...

Időnként telefon foglalt jelzés hallható valahonnan, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Panellakás 10., legfelső emeletén lakunk, és én csak most figyeltem fel rá, de kb. 2 havonta meghatározhatatlan helyről egy rövid, kb 5 másodperces telefon foglalt jelzés hallható. Kb ez lehet a 10. alkalom, mióta ez van, ami kb 2 évet jelent. Először nem hittem a barátnőmnek, azt hittem, hogy viccelődik vagy képzelődik :-), de tegnap én is hallottam a konyhában. Nem tudnám megmondani, hogy honnan jött, a barátnőm is hallotta. Halkan, de tisztán kivehető volt. Egy vonalas telefon foglalt jelzése, kb 5 másodpercig. A barátnőm elmondás szerint hallható volt már a nagyszobában is, a hálószobában is, tegnap pedig a konyhában voltunk, amikor hallottuk, de nem tudnám megmondani, hogy honnan jöhet. Kb. 2 havonta 1x fordul elő, de tejesen szabálytalanul. Nincs vonalas telefonunk :-) Ráadásul csak a foglalt jelzés hallható, se tárcsahang, se ring-back-tone, se beszéd, se kicsöngés, semmi. Csak a foglalt jelzés. Mi a csuda lehet ez? Olyan válaszokat nem kérek, hogy ne szivjunk annyit, meghogy küldjünk az anyagból :-) Sokáig én sem akartam elhinni, de tegnap én is hallottam és most már nagyon kiváncsi vagyok, hogy mi lehet ez.
2014. okt. 12. 16:49
 1/9 anonim válasza:
100%
2 havonta 5 másodpercig tolat egy kamion a környéken? :)
2014. okt. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem tudom. De az én telomnál is volt ilyen de utána abba hagyta. De inkább kicseréltem a telót és ezen a telefonon nem lehet hallani. Amugy a telefon neve Nokia Lumia 635 és ezen nincs foglaltot jelző hang
2014. okt. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Pánczél válasza:
40%
kemény narkót fogyasztasz xD
2014. okt. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Költözzetek el...
2014. okt. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a kamion egész jó ötlet, de a 10.-ig felhallatszódna?
2014. okt. 12. 19:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Mikor panelban laktunk pár hónapig albérletben nálunk is volt furcsa megmagyarázhatatlan hang. Akkor elgondolkodtam rajta(nem tom már mi volt) .

Ha nem visszaszámláló akkor nincs baj...

2014. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a mikrohullámú sütő ad ilyen hangot, ha az előre beállított idő lejár melegítés közben...
2014. okt. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem a szomszédbol jön:D Nem lehet? És pont ilyen furán jön ki. Ha nem akkor kezd el keresni a tnt:'D
2014. okt. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké, tegyük fel, hogy a szomszédból jön. De milyen készülék adja ki ezt a hangot?
2014. okt. 16. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!