Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Regi Radal tipusu radiatort...

Regi Radal tipusu radiatort hol es hogyan kell legteleniteni?

Figyelt kérdés

Csaj vagyok, szoval csak egyszeruen.Sehol nem latok rajta legtelenito szelepet. Van egyaltalan rajta? Megkezdodott a futes, elosszor nem is mukodott nehany ( uj alberletrol van szo) most kopacsolas-utogetesre megindultak. Gondolom a szeleppel volt a gond, hogy beragadt.........viszont folyamatos, utemes hangot ad ki ahogy jar benne a viz. Talan levegos a rendszer, de nem talalok rajta legtelenitot. Mas tipusu ujabb radiatorral mar csinaltam ilyet, de annal volt es kulcs is volt hozza. Ha valaki tud segiteni, annak koszi!Itt egy kep, hogy milyenrol van szo!


[link]


2014. okt. 17. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia


könnyen lehet, h nincs rajta légtelenítő szelep.

Ha panel lakás, akkor nyugi, légtelenedik magától. Ha egyedi fűtéses akkor több lehetőség van...


Ha Budapesten van, akkor 10.000t-ért kimegyek légteleníteni. Ha érdekel írj üzenetet!


Üdv

2014. okt. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Igen panel! Szerintem nincs rajta........videken lakom, szoval tartgytalan, de azert koszi! ;)
2014. okt. 18. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!