Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam a keresztszem...

Hogyan csináljam a keresztszemes hímzést?

Figyelt kérdés
Valaki eltudná küldeni nekem képekben vagy videóban?
2014. okt. 19. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
2014. okt. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! De ezt az oldalt megtaláltam én is,de nem nagyon értem! Ezért kérem a segítséget,hogy valaki elmagyarazna!
2014. okt. 20. 07:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Én gyakorló keresztszemezőként elolvastam, amit linket kaptál. A keresztöltést fogod 95%-ban alkalmazni (illetve a félkeresztet, de az még egyszerűbb). Azt kellene gyakorolni, ahogy ide le van írva. Veszel egy anyagot (aidat főként, a hímzővászonnál egyszerűbb gyakorolni), valamilyen hímzőfonalat (elégg most még a legolcsóbb a kézimunka boltból, 2 szállal pl), illetve egy hímzőtűt (ennek gömbölyű a vége, nem hegyes) és a leírtak alapján próbálkozol. Szerintem 5 perc után menni fog. Ha nem, akkor kérdezz, úgy tudunk segíteni.
2014. okt. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Kongrém van!
2014. okt. 20. 14:12
 5/9 A kérdező kommentje:
Sikerült elkezdenem! Már egy karácsonyfát meg is csináltam! Most egy kicsit nagyobba vágtam bele!
2014. okt. 21. 21:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugye hogy megy? Jó munkát! :) (2.)
2014. okt. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:) Majd ha kész akkor küldök képet! Még annyit szeretnék kérdezni,hogy hogyan lehet beszegni ha majd kész vagyok?
2014. okt. 23. 21:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi az amit csinálsz?
2014. okt. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hogy érted? Ilyen karácsonyi dologba kezdtem bele!
2014. okt. 24. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!