Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lehet valamilyen úton módon...

Riximaxi kérdése:

Lehet valamilyen úton módon településen kívül (kb 100m) vezetékes internetet beköttetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan problémával küzdők, hogy szeretnék vezetékes internetet a mi kis otthonunkba. Most jelenleg mobil internetünk van de gyorsan lefogy róla az adatmenyiség. Ha valaki tud valamilyen ötlettel szolgálni, kérem segítsen. Válaszokat előre is köszönöm!



2014. okt. 23. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az attól is függ, hogy az adott településen van-e vezetékes szolgáltató, milyen messzire van a csatlakozási pont, és hajlandó-e kiépíteni a vezetéket?

Jó lenne tudni a lakóhelyed, elég sok helyen van már mikrohullámú(nem mobil!) internet. Nekünk is -itt a tanyavilágban- ilyen van, korlátlan adatforgalommal.

2014. okt. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Jászágón lakom. Szerintem a microhullámu internet nekünk nem alkalmas mert egy nyárfa erdő vesz körül minket.
2014. okt. 23. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos még a környéken(Jászberény) sincs mikrós internet szolgáltató!
2014. okt. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én 2 hónapja adtam le a rendelésemet itt az utca elején van csak vezeték, 100m-re vagyok tőle 3 oszlop távolságra de mindig csak halasztgatják a kiépítést, lehet nem érné meg nekik.


a rendelést te is leadhatod azért, azzal nem vesztesz semmit ha látsz a közelben telefon oszlopokat

2014. okt. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!