Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gázcirkó. Szerintem túl hamar...

Gázcirkó. Szerintem túl hamar kikapcsol a keringető. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

60fokig fűt ha ekkor letekerem a termosztátot(kikapcsol) még kb 1-2 percig keringet majd leáll a keringető is


kb 45-50fok közötti víznél kapcsol le. Még akkor simán mehetne. vagy annak már nincs értelme hogy 40 fokos vizet keringet? (már hogyne volna szerintem)


mit lehet állítani?

Fégtherm ZC18



2014. nov. 5. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Van egy vízhőmérséklet szabályzója az égőfej alatt, azt kell feljebb tekerni.
2014. nov. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%

Ha jól értem, akkor te az égő leállítás utáni "után keringtetés" idejét akarod megnyújtani.

Ezt "külsőleg" nem tudod módosítani. Balra van egy elektromos dobozka, ebben van egy nyák lap. Lehet, hogy ezen találsz potmétert ami talán arra való, hogy ezt az időt változtassa...

2014. nov. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A leirtak alapján tökéletesen működik a fűtési rendszer .
2014. nov. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak azért kering még egy-két percig, hogy az égéstér körüli csőkígyót lehűtse, véletlenül se forrjon fel benne a víz.

Ha a termosztát lekapcsolt, a lakásnak már nincs szüksége további melegítésre.

2014. nov. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!