Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Naumann varrógépen, hogyan...

Naumann varrógépen, hogyan lehet egyenes mintát varrni? Önmagamtól tanulok varrni, hiába állítok be bármit nem varrja azt a mintát.

Figyelt kérdés

Elvileg ha a 4-re állítom, akkor varrni egyenes mintát, de mint fényképeztem nem teszi, a képen is látható varrtam a normál állapotba és az ovális körrel megjelölt állapotba is, de ez az eredménye, a gomb közepét is állítottam nincs változás. Már nem tudok mit állítani rajta. Tudom hogy tudja a gép, nagyon régen a nagybátyám varrt vele, akkor varrt egyenes mintát, nálam nem akar.

[link]

[link]



2014. nov. 7. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Felső gomb--normál.

Alsó gomb 2-es , vagy 3-as.

2014. nov. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszodat, az alsó gombra a jobb alsó részén található 4 fokozatú gombra gondolsz? Eddig még csak arra jöttem rá, hogy azt lenyomva a másik irányba is engedi a varrást.
2014. nov. 7. 13:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a program gomb a képen jól van beállítva, de az alsó orsónál nincs elég feszítés, mert mintha fent hurkolna a gép, nem középen.


Szerintem.

2014. nov. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az alsó gombnál a kis kart lenyomva tudsz hátra, majd elengedve előre varrni.

Igen, az alsón állíts öltésnagyságot. 2-es, 3-as között választhatsz. majd látod, melyik a megfelelő. Nem jó, ha túl apró az öltés. De az sem, ha túl nagy.

2014. nov. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


keresd ki a gépednek való használati utasítást.

2014. nov. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen az oldalon ott van a te géped is. Nem tudom, él-e még ez az oldal, de lehet kérni a használati utasítást a hölgytől emailban.

2014. nov. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a sok segítséget, írtam neki, elkértem a használati útmutatót.
2014. nov. 10. 17:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!