Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nívó kültéri bejárati ajtó?...

Nívó kültéri bejárati ajtó? Rossz tapasztalat?

Figyelt kérdés

Ezzel szemezünk, sok jót mond magáról, de a hőszigetelése állítólag nem olyan jó. Hőhíd lesz? Csorog majd a pára? Szuperszigetelt a ház.

Más negatívum, amire számítani kell?


Pozitív tapasztalat?



#kültéri #bejárat #nívó ajtó
2014. nov. 8. 12:36
 1/4 supra01 ***** válasza:

Magának az ajtónak jó lehet a hőszigetelése, vagyis átlagos. Ami ront a helyzeten az az, hogy elkerülhetetlen a hőhíd, főleg a tokon, mert ott ha nincs megszakítva a fém rész, akkor bizony elképzelhető, hogy belül lecsapódik a pára.

De ez minden ilyen ajtónál így van, ha családi házra teszed, és nem zárt lépcsőházba.


Esetleg nézzétek meg ezt is, ők is nagyon profik:


[link]

2014. nov. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, engem ez az Omega addig győzött meg, míg nem láttam a galériát. Egy csomó képen tök igénytelen az ajtó környéke, még olyan, mintha felette, alatta szinte rés lenne. Szerintem ez gáz. Akkor milyen, amiről nincs kép? Vagy ha még nincs kész, akkor minek tesznek fel róla képet?
2014. nov. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Közepes minőség, elfogadható áron.

Ha van pénzed, inkább szánj rá többet.

2014. dec. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 kinyomjak purhabbal oszt jonapot. Nekem az ablakcserém volt ilyen, ott tátongott utana a kibontott fal a tégláig, aztan par hetig tartott mire visszafalaztam -.-
2016. szept. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!