Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha hasmenésem van...

Mit tegyek ha hasmenésem van egy nyilvános helyen ahol wc. Sincs?

Figyelt kérdés
Sokszor járok így ,mert megy a hasam álltalában.Minden meghajt,és álltalában mindig akkor megy be a bugyimba mikor nincs a közelben wc. aztán mehetek haza berottyantott bugyiban :/
2010. jan. 28. 13:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
76%
Én írtam a Tena Lady betétes kommentet. Ha ilyen sokszor előfordul, akkor viszont hordjál rendes intim betétet (ne tiszaságit, az túl vékony és kicsi) amikor elmész otthonról... és addig is, nézz utána a Kirston féle tornának!
2010. jan. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
76%
igen egy sima mensi betét is jó tedd be mindig a bugyidba jó hátra és akkor oké meg egyél sok keserű csokit
2010. jan. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
25%

Figyelj oda az etkezesedre

Reggel ulj ra a wc-ra otthon!

Miert izgulsz ennyi minden miatt? Mi a nagy problema, hogy mindig becsinalsz?

Ha tudod hogy olyan helyre mesz ahol nincs wc, akkor ne egyel elotte jo par oran keresztul.

2010. jan. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
68%
tejóég...ez most komoly?:Onagyon sajnállak, de sztem probáld meg egy másik orvosnál akihez külön fizetni kell....mert lehet, h télleg komoly bajod van.....szüleiddel beszéltél már rola?:O
2010. jan. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
51%
Nem, ilyen nincs, hogy nincs semmi bajod, az egy rossz orvos volt. Ha tudja az okot, hogy izgalomtól van, akkor azt kell megszüntetni, nyugtatóval, jógával, bárhogy, mert ez egyáltalán nem természetes.
2010. jan. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
35%

Sajnálom,es nagyon kellemetlen neked.

Nekem kis gyerekeim vannak és ök se tudják nagyon vissza tartani.Èn nézem útközben,hol van egy kávézó,étterem...Stb ahol besétálok és meg pisiltetem-kakiltatom öket.

Lehet kapni nedves Wc-papirt,ez olyan mint a popsitörlö kendö a babáknál.

Ha útközben "baleset ér" azzal le tudod tisztitani magad.

2010. jan. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
53%
Egy zacsiba hordj magadnál pótbugyit is.
2010. jan. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
52%

Nekem is ez van...nyugi,mondjuk nekem nem megy be, de gyenge a záróizmm mert egy tályogműtétnél meg kellett vágni.

Sosem volt semmi bajom aztán tavaly egy nagy sokk gatására kijött és azóta ha izgulok v megy a hasam v rámjön a kaksi XD


Elég gáz de semmi bajom nekem sem,úgyhogy én széntablettát vezsek be mielőtt elindulok mindig.Cink de ez van

2010. jan. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
8%
*
2010. jan. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
9%
Szerintem is ha rádjön,végezd el a bokorba.
2010. jan. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!