Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vaterás rendelés. Gáz hogy...

Vaterás rendelés. Gáz hogy csak helyi bútorok érdekelnek?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy azokat pedig nem találok a feltételeimnek, pedig szegedi vagyok. Félek, hogy ha vidékről rendelek, és kiszállítják, nem olyan lesz amilyenre számítok. Meg a pénzt is ha jól tudom előre kell utalni? Hogy működnek ezek? Valaki jártas benne?
2014. nov. 23. 07:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha jobban hiszel a saját szemednek, akkor helyben kell megnézni.
2014. nov. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bútort én is a közelben néztem, amit személyesen átlehet venni. Éppen van lehetőséged elállni az üzlettől, de a Vaterán sajnos előbb meg kell vásárolni, vagy meg kell nyerni a licitet ahhoz, hogy személyesen is megnézhesd, mivel előtte nem tudod felvenni a kapcsolatot az eladóval, csak az aukció alatt kérdezhetsz. Tehát hiába van helyben ebből a szempontból. Inkább OLX, Jófogás és egyéb aprós oldalakon nézelődj, ott azonnal kapcsolatba léphetsz az eladóval. Nem feltétlenül kell előre utalni, mert a nagy tárgyakat leginkább személyes átvételhez kötik, így kifizethető akkor is. Tehát azért is érdemes a közelben nézni, mert többnyire neked kell elszállítani. Ha messzebbről rendeled, akkor feltétlenül érdeklődj a szállítási költségről, mert meglepetést okozhat.
2014. nov. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Félek, hogy ha vidékről rendelek, és kiszállítják, nem olyan lesz amilyenre számítok."


Ez bármilyen webes rendelésnél előfordulhat, nem csak a Vaterán!


"Meg a pénzt is ha jól tudom előre kell utalni?"


Nem "kell" előre utalni, ez közted és az eladó közötti megegyezés kérdése.


"Hogy működnek ezek?"


Ha megnyersz egy licitet, vagy "vásárolsz" fix áron, akkor megkapjátok egymás elérhetőségeit. Felveszitek a kapcsolatot és megbeszélitek a részleteket. Megegyezhetsz személyes átvételben is, és akkor megnézheted helyben a cuccot, de még ekkor is van lehetőséged elállni az üzlettől ha nem azt kapod amit meghirdetett az eladó! Ha megsértődik, akkor nyom egy pirosat, de semmi egetverő nem fog történni! Egyébként is az értékelésnél be lehet azt is jelölni, hogy az üzlet nem jött létre, az indokok között pedig szerepel az is, hogy "a vevő az árut megtekintette, de nem felelt meg" vagy valami hasonló...


Valaki jártas benne?

Közel 100 tranzakció után abbahagytam a Vaterát.

2014. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!