Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ez normális a földtörvény...

Ez normális a földtörvény alapján? Lent a többi.

Figyelt kérdés

Főleg az önkormányzati (soroksári) haszonbérletre kötött telkekre gondolok.

Ilyet bérlünk már több, mint 10 éve kb. 400 nm.

Most jött egy levél tőlük, hogy húzzak onnan a 3.14csába, mert innentől csak azok bérelhetik akik regisztrált földművesek.


2014. nov. 24. 19:16
 1/5 A kérdező kommentje:

A rengeteg hozzászólásból eszerint ez teljesen normális...


A kisemberektől mindent el kell venni, hogy a getzi orbán viktor és a haverjainak legyen, mit kiadni majd bérbe.


Persze nekik lesz őstermelői meg földműves papírjaik.


Legyenek nyugodtan bulldogok ezzel a 400 négyzetméterrel.

Ez legyen ezután a legnagyobb örömük az életben...

2014. nov. 26. 18:12
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok teljesen képben a témában, csak azért írok, mert más nem, a lényeg: ha jól tudom, a múlt héten változtattak az új törvényen a közfelháborodás miatt, és csak 1 ha fölött él a dolog, 400 nm-nél nem. (Vagy ha esetleg nem fogadták is el még, de már elő van készítve a törvényjavaslat, ez egész biztos.)
2014. nov. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Erről a törvényjavaslatról hol lehet olvasni valamit?
2014. nov. 29. 16:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyi, apumat megkérdezhetem erről, neki van pár területe, de sztem kérdezd meg inkább a "törvények" témakörben ezt a dolgot, ha pedig tudok vmit, akkor megírom. De ő mondjuk sztem egyiket se bérli, szóval nem vszínű, h erről tud vmit is.
2014. dec. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a gazdajegyzőt az önkormányzatnál (telefonon is lehet), ő hivatalból tisztában van a változtatásokkal.
2014. dec. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!