Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Vegyestüzelésű kazánhoz szeptemberbe beköttettünk egy 1000 literes puffertartályt. A ház és a tartály is le van szigetelve, de mégis a tartály nagyon gyorsan kihűl.

#puffertartály gyorsan kihűl baj
2014. nov. 29. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nagy a ház, kicsi a tartály.

Azt pedig meg sem merem kérdezni, hogy ugye nem csak a tartály felfűtésére használjátok a kazánt.

2014. nov. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
115 m^2-es a ház. A rendszer úgy van kialakítva, hogy a kazánt csak a tartály felfűtésére használjuk. Ez lehet a baj?
2014. nov. 29. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon úgy tűnik.
2014. dec. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Van a puffer és a kazán közt keringető szivattyú?Gondolom van.Lehet h túl későn kapcsol ki.Ha már kialszik a tűz,akkor kell kikapcsoljon.Nálam pl ez volt a baj.A kazán lehűtötte a puffer vizét.Bekötöttem egy füstgázhőmérő termosztátot,azóta jól működik minden.De ha már puffernál tartunk,nekem van olyan gondom hogy nem tudom 80 fok fölé füteni,mivel akkor már majdnem forr a víz.Nálad nincs ilyen gond?Miért van ez a 10-12 fok különbség?
2014. dec. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!