Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha a kés pengéjéről lejött a...

Ha a kés pengéjéről lejött a fekete bevonat mivel lehet befesteni?

Figyelt kérdés
Elõször elkezdett kopni ês mivel ugy ronda volt ezért lemostam körömlakk lemosóval, ezek után pöttyökben kezdett megjelenni rozsda, aztán körömlakkal bekentem, de ez csak idõleges megoldásnak van. Mivel tudnám bevonni ami olyan lenne mint elötte? És lehetõleg víznek ellenáll, tartós.

#festék #katonai kések
2014. nov. 29. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmivel. Az nem egy sima festék, hanem egy speciális bevonat. Már a körömlakk sem volt jó ötlet, ideje kidobni azt a kést.
2014. nov. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Tuti, hogy vérbeli szőke nő vagy.
2014. nov. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is az jutott eszembe, hogy ez egy tipikus szőkenő lehet.
2014. nov. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a fekete bevonat általában tapadásmentes bevonat vagy eloxálás. mivel lejött, az elöbbire tippelek. ha jó az éltartóssága és szereted, akkor tartsad meg, és használat után mindig mossad el, töröld szárazra. ennyi a nyitja egy acél késnek, hogy ne rozsdásodjon.

házilag mást nem lehet vele csinálni, vegyél rozsdamentes kést

2014. nov. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!