Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti mennyit illetve hányszor...

Ti mennyit illetve hányszor szellőztettek egy nap?

Figyelt kérdés
Én naponta háromszor 5 percet . reggel délben este 5 percre kinyitom ablakot ajtót és kicserélődik a levegő, de a férjem morog, hogy mániás vagyok, mert normális ember nem szellőztet ennyit.

2014. dec. 22. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ebben a hideg időben napi 1x pár percet, de akkor minden ablak nyitva, a levegő szerintem teljesen kicserélődik a lakásban.
2014. dec. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi 2x,reggel és du. amikor hazaérünk.Hogy hány perc,ezt így nem tudom,kinyitom fenn mind a 3 ablakot és lenn a nappaliban.Teszek-veszek aztán becsukom.Nekünk van a közlekedőben páraérzékelős ventillátor.Nagyon jó szolgálatot tesz.
2014. dec. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szükség szerint, de naponta min. 3x 10 perc.
2014. dec. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hétköznap: csak délután, amikor hazajövök. Pont elég felfűteni a lakást, elég ez is.

Hétvégén, ha egész nap otthon vagyunk, többször is kinyitom 1-1 percre, de nem órarend szerint.

2014. dec. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy 10x10-es 3 szintes kádár kockában lakom. Napi egy alkalommal szellőzetetek, úgy, hogy minden helyiségben nyitok ablakot, és huzatot csinálok. Kezdem a szuterénben, majd a földszinten, és végül az emeleten. A kéményhatás miatt nagy huzat keletkezik, csak úgy lobog a hajam, amikor megyek vissza a szuterénbe és kezdem bezárni ugyanabban a sorrendben az ablakokat. Mire végzek kb.12-13 perc telik el. Nálunk ez az egy szellőztetés elég ahhoz, hogy friss levegő legyen a házban és a páratartalom 50% körül legyen.
2014. dec. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Üdvözlöm a férjedet..kimondottan rendes ember. Legalább mi, pasik tartsunk össze.


(na jóóó...csak most télen, ebben a farkasordító hidegben..tavasztól őszig más a helyzet..)


így jó?

2015. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
reggel felkelés után, pár percig (3-4), aztán este/délután ha hazaérek, illetve közvetlen lefekvés előtt.
2015. jan. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!