Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szabásmintákat hol találok?

Szabásmintákat hol találok?

Figyelt kérdés

naaagyon szeretem a vintage stílust. és szeretnék olyan stílusú ruhát és szoknyát varrni.. boltokban sosem találtam ezért gondoltam arra, hogy akkor én varrok magamnak..

valaki tudna szabásmintát küldeni nekem? vagy valamilyen oldalt ahol találok?

itt van pár kép hogy milyenre is gondolok.


[link]


[link]


[link]



[link]



[link]


remélem a képeket megtudjátok nézni és azt is ,hogy valaki tud nekem kűldeni ha nm is pont ilyet de ezekhez hasonló szabásmintát :)

előre is kösziii :))



2014. dec. 26. 21:49
 1/5 rebi xd válasza:
0%
Szia bocsi hogy ezt irom de azért nem kapsz a boltokban mert nincs divatba remélem nem is lesz SOHA!még egyszer bocsi
2014. dec. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

semmi baj, kinek mi tetszik :)) ellenben ez nem igaz..

mert a boltokban rengeteg ilyen szoknyát és ruhát árulnak mostanában pl. a straidvariusban, bershkában stb.. csak olyat nem szoktam találni gyakran ami nem irtó drága és jól néz ki ;)

2014. dec. 26. 23:07
 3/5 rebi xd válasza:
jah értem bocsi
2014. dec. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lalola111 válasza:
Szia! Ahogy látom a pintereströl vannak ezek a képek. Nos pont azon az oldalon vannak jó szabásminták csak angolul rá kell keresni, na meg facebookon van egy csoport szabásminták néven fut csatlakozz és kérdezz tőlük bátran!!!! Jahh van még egy másik csoport is szabás, varrás a neve na ott is megprobálhatod. Sok szerencsét puszi!
2015. febr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lalola111 válasza:
Am nekemis nagyon be jönnek ezek arucik! Nagyon jo ez a stilus, igazán nőies szerintem. ;)
2015. febr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!