Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mitől pöttyös a fal?

Mitől pöttyös a fal?

Figyelt kérdés

Fehér falon nagyon halvány szürke, sárga, fehér kis foltok vannak bizonyos részeken. Először azt hittem, penész, mert a felső sarkokban az ablaknál volt az is. Csakhogy a penész nagy kiterjedésű, erősen látható zöld foltként jelentkezett, amikor pedig lefújtam hipóval, ki is fehéredett. Ezek az apró pöttyök viszont nem, hiába fújtam le őket is. Lehet ettől még penész ez is, vagy mástól van? Salétromos a fal?


(Egyébként tudom, hogy a hipó csak tüneti kezelés, párátlanítóval, gyakori szellőztetéssel igyekszünk a probléma okát is kezelni.)



2014. dec. 31. 02:52
 1/2 anonim ***** válasza:
39%
ha ezeket a részeket fujogattad hypóval, akkor az marta meg. ha máshol is van, akkor gőzöm sincs....
2014. dec. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 zolle23 válasza:
Hello. Érdekelne mitől volt és mi volt az?
2017. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!