Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vegyes tüzelésű kazánom van...

Vegyes tüzelésű kazánom van (25 kw) Új! Keringető szivattyús a rendszer, két ágon megy, az egyiken 2 radiátor van a másikon pedig 4! miért nem tudom beállítani úgy, hogy mindegyik radiátorom meleg legyen? Tekergettem már annyit.

Figyelt kérdés
A szivattyút használtam 2-3-as fokozatban is,de 3-asban hamar lehűti a vizet,kettesben meg mintha hidegebb lenne..Víz van a rendszerben,nem levegős
2014. dec. 31. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:

A víz a csövekben azt az utat választja amerre könnyebben halad .A hideg radiátorok szelepjeit teljesen kínyitni,a melyik meleg ott meg elzár ni.Igy kell összehangolni .

Megy ez igy még akár 1 ben is .

2014. dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a hideg teljesen nyitva van.a közelebbiek alig de azoknak is csak a teteje meleg 4-5 cm
2014. dec. 31. 14:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Tapogasd végig a csöveket, ellenőrizd a hőszigeteléseket, ha vannak.

Nincs dugulás a rendszerben?

A radiátorok felülete nem sok a kazánnak?

Egyéb triviális ok?

2014. dec. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Levegős a radiátor ha csak felül meleg
2014. dec. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!