Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hideg a járólap (nagyon)! Mit...

Hideg a járólap (nagyon)! Mit tegyek, hogy melegebb legyen?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Vegyél fel papucsot!(pszt, ezt senkinek ne mond el)

Kapcsold be a fűtést!

2015. jan. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Padlófűtés? Szőnyeg?
2015. jan. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Télen szőnyeg,nálunk is ez van felterítve ,
2015. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagyok szakértő, de sztem ezért hívják hidegburkolatnak. Padlófűtéssel csak, vagy mamusszal/papuccsal, szőnyeggel lehet tényleg csak, vagy mostanság kezd elterjedni az U235, az is be tud melegíteni. :) (Ez utóbbit inkább csak az atomerőművek melegítésére használják úgy hallottam)
2015. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Juliusz48 ***** válasza:
En minden évben a fűtési szezonban keterítem a szőnyeget, mert a fűtésszámlában ez kb 30%- ot jelent. Azt tervezem, hogy idővel parafát ragasztok a járólapra.
2015. jan. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Juliusz48 ***** válasza:
74%
Elnézés az ismétlésért, de ha gyorsan helyi melegítést szeretnél mondjuk egy munkaasztal alatt a lábadnak, megfelel egy autó ülésmelegítőt töltőről a láb alá. Javaslom a 6-12V.os töltőt, mert az nem melegíti túl soha az ülésmelegítő.
2015. jan. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Végre egy normális....
2015. jan. 4. 21:55
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Végre egy normális...."

És mégis nekünk honnan a matyómintás nyuszibogyóból kellene tudnunk, hogy mi a bánatod? Én pl valamiért egyből a fürdőszobára asszociáltam. Tedd fel normálisan a kérdést, ha normális választ akarsz.

2015. jan. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg én ilyet nem írnék, h "Végre egy normális", mikor neked kéne hálásnak lenni, h segít vki a kérdésedet megválaszolni, nemhogy még beszólni, mert idióta vagy, s nem tudsz egy problémát magadtól megoldani.
2015. jan. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Lehet kapni fűtőszőnyeget, a Conradban 20 ezer egy lábtörlő méretű. Sajnos nem szabályozható mennyire melegítsen.
2015. jan. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!