Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ragasztószag ellen mit lehet...

Ragasztószag ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

egy hónapig nem voltam itthon, (október!) távollétem alatt az alsó szomszéd felújított és vagy a linóleum, vagy a tapétaragasztó szaga feljött az én kecómba is (panel).

Azóta megszámlálhatatlanul sokat szellőztettem, de a ragasztószag pár óra alatt ömlik ki a falakból (fűrészporos tapéta).


Félek, kevés a festés, de tapétázni emiatt nem férne bele (mondjuk nem mintha festeni nagyobb kedvem volna)


Volt itt már füstölő, illatgyertya, illóolaj, minden mennyiségben, de csak ideig óráig hatott,


valami ötlet h mivel lehetne ettől a szagtól végleg megszabadulni festés vagy tapétázás nélkül????



2015. jan. 5. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel lehet megszabadulni a szagtól? Idővel.

Amúgy csak elnyomni lehet valami sokkal büdösebb dologgal.

2015. jan. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi szépen.

normál körülmények között , átlagban kb mennyi idő?

mert mint írtam októberben történt ez, és az emúlt két hónapban többet fáztam itthon a szellőztetés miatt, mint nem. és még mindig....

2015. jan. 6. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy rendszeresen végez valami büdös munkát a lakásában, azt érzed? Akár a fűtéscsőből fest be időnként egy újabb darabot, mikor ráér, akár gyárt valamit. Mert nekem elég hihetetlen, hogy akár egy hónap után is érezni lehessen a ragasztó szagát egy másik lakásban.
2015. jan. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem, sajnos nem, bárbefejezte ugyahogy a dolgot.


igen nekemm is hihetetlen a dolog, de tényleg ez van.

ha 2-3 órát nem nyit ablakot az ember, plusz ugye a távfűtés bedurrant, tisztán érezni.


nem tudok másra gondolni, csak arra, hogy a fűrészporos tapéta magába ette a cuccot az alatt az egy hónap alatt amig nem voltam itthon és nem volt szellőztetve.


mar azt is próbáltam h febreeze-el átfújtam a falakat de lófüttyöt sem ért a dolog.

2015. jan. 6. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!