Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szeretném, ha tanácsot adnátok...

Szeretném, ha tanácsot adnátok! Kaptam 3 füzetet karácsonyra (egy 60 lapos, vonalatlant, egy, spirálos, csikosat, ebben egyébként van pár olyan lap, amire fixel is lehet írni, meg egy kemény táblás, vonalasat) és nem tudom, hogy mire használjam?

Figyelt kérdés
Egyébként 13 éves lány vagyok,naplóm van és vezetem is rendszeresen,suliba füzeteim vannak,van egy kemény táblás jegyzetfüzetem,amibe kutyás jegyzeteket írok ki könyvekből,határidőnaplót szerintem felesleges lenne nekem vezetni, úgysem telne be,mert nincs mit és annyi mindent beleírnom (nem járok csvarogni, csak néha megyek ki barátnőkkel,fodrászhoz és ünnepségekre sem járok gyakran...),úgyhogy nem tudom,hogy mire használjam őket. Házi feladatos füzetre is gondoltam,de nem tudom,hogy melyiket használjam rá! Köszönöm :)

2015. jan. 13. 17:37
 1/4 anonim válasza:
Én amikor annyi idős voltam,mint most Te,állandóan verses füzetet csináltam,meg kedvenc füzetet.Írtam egy csomó kérdést bele(kedvenc film,zene stb...) és odaadtam az osztálytársaimnak kitölteni. :)
2015. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,lehet,hogy az egyiket megcsinálom annak :)
2015. jan. 13. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonlót akartam javasolni, mint az első válaszoló. Amikor én annyi idős voltam, mint te, nagy divat volt a barátság füzet. Egy vonalas füzet minden oldalának tetején volt egy kérdés, a sorok be voltak számozva. Az első oldalon az volt a kérdés, hogy mi a neved. Ahanyas számhoz írta az illető a nevét, a többi oldalon is az adott számnál kellett válaszolnia a kérdésekre. Ilyen kérdések voltak, hogy mi a mai dátum, kedvenc színed, énekesed, együttesed, ételed, italod, mit gondolsz rólam, később ugyebár van-e barátod/barátnőd, csókolóztál-e már, szerelmes vagy, stb, stb... a fantáziádra van bízva. Hihetetlen jó érzés és nagyon vicces lesz 10-20 év múlva elolvasni, tapasztalat. :-)


Jó ötlet az idézetes könyv is, vagy ragaszthatsz bele újságból kivágott téged érdeklő cikkeket sztárokról, vagy téged érdeklő témákról. Vagy csinálhatnál emlékkönyvet is, nem tudom ez manapság mennyire divat. Odaadod a barátaidnak, osztálytársaidnak, tanáraidnak, akik írnak bele neked egy kedves idézetet, rajzolnak egy kis rajzot bele, ezt is jó érzés elővenni sok év múlva.

2015. jan. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de emlékkönyvem van...A barátság füzet viszont jó ötlet.
2015. jan. 15. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!